כהן – ולדמן, משרד עורכי דין בתל אביב והמרכז


כהן – ולדמן הוא משרד עורכי דין פלילי מקומי בתל אביב והמרכז אשר מייצג אנשים מכל הקשת החברתית, אנשים שזה להם מפגש ראשון עם החוק מוצאים אוזן קשבת, כתף תומכת וניסיון עצום אשר מטרתו לסייע ככל הניתן לצמצם את הטראומה הקשה אותם הם חווים. עורכי הדין שלנו כאן בכהן – ולדמן מביאים את הכישורים המיוחדים שלהם ואת הראייה שלהם למימוש מלא והכל לטובת הלקוח והתיק לפנינו, ולכולנו תשוקה אמתית למקצוע ולעבודה במטרה להגיע לתוצאה הטובה ביותר כאשר הלקוח, עסקיו ומשפחתו בראש מעייננו.

עבירות קשות ועבריינות חוזרת היא התמחות קשה אשר משרדנו שולט בה, הן מטיפול בתיקים רבי נאשמים או בעלי פרופיל גבוה (ראה מן העיתונות)


אודות אבי כהן

נייד : 052-9122589

 מייל : Avi@Waldman-law.co.il


משרדנו מתרחב:

אנו גדלים ואתם יחד איתנו, בואו להצטרף להצלחת המשרד, ללמוד, להתקדם ולהתנסות בתיקים חדשים וולקבל זווית ראיה חדשה על התחום בו אנו עוסקים. ויותר מכל, להתכונן לעבודה קשה ללא שעות אבל עם הרבה אהבה למקצוע וחדוות העשייה, אצלנו תלמדו את רזי המקצוע החל מטיפול בלקוח, לקריאה נכונה של תיק וכלה בחקירת עדים מקצועית. ניהול נכון של תיק הוא מאבני הבסיס של התחום בו אנו עוסקים והבנה של כל התהליכים תאפשר לכם להתמקצע ולראות את סוף התיק כבר בשלב הראשון.

אז שילחו אלינו מייל, הציגו עצמכם ובקשו להצטרף לכוח שלנו. בהצלחה לכולם.