פרטי יצירת קשר:

נייד: 054-2286777

מייל: Yosef@Waldman-law.co.il

יוסף ולדמן – עורך דין פלילי

עורך דין יוסף ולדמן, בעל תואר LL.B במשפטים, חבר מוסמך בלשכת עורכי הדין בישראל, מגשר ובעל התמחות בתחום הפלילים. מייסד ושותף במשרד כהן – ולדמן, מופיע בבתי המשפט השונים מזה שנים רבות ומשרדו נותן מענה, ייצוג והגנה לאנשים שביצעו או נחשדים בביצועה של עבירות פליליות.

המשרד דוגל ביחס אישי ומסור וככזה הוא רואה את הלקוח כאדם, אנשים נורמטיביים שזו להם ההסתבכות הראשונה או אפילו כאלה המנוסים יותר, כולם מקבלים יחס כן וישיר, והכל כדי לסייע ללקוח לסיים את הסאגה בה הוא שרוי ולאפשר לו להמשיך בדרכו.

את התמחותו עבר עורך דין יוסף ולדמן אצל המשפטנים והליטיגטורים מהמובילים בתחום הפלילי מזה 30 שנה, ליטיגטורים הנחשבים לטובים ביותר בתחום הפלילי ובמהלך העבודה לצידם של עורכי דין כה מנוסים בתחום הפלילי, גיבש עורך הדין יוסף ולדמן את זהותו המקצועית והמשיך להתפתח ולהתמקצע בתור עורך דין פלילי. במסגרת עבודתו ניתנה לו האפשרות לעסוק בתיקים קשים ומורכבים, בעלי פרופיל ציבורי גבוה .

תפיסת העולם המרכזית בה תומך משרדו של עו"ד ולדמן היא דאגה ומענה אישי לצרכיו של הלקוח. "בנעליו אצעד וכמו לעצמי אלחם בשבילו". מתפיסה זו נגזרת אמנת השירות של המשרד אשר מתאימה לכל לקוח דרכי פעולה ופתרונות מותאמים. כישוריו של עורך דין פלילי, נמדדים על פי יכולתו וניסיונו לדעת כיצד לפעול בכל רגע ורגע, אין תיק דומה למשנהו ואין החלטה זהה לקודמתה.

התמקצעות בתחום הפלילי

כעורך דין פלילי, מתמחה משרדנו במתן שירותי הגנה לאנשים שביצעו או נחשדים בביצועה של עבירות פליליות – עבירות סמים לסוגייהן, גידול סם, החזקת סמים לצריכה עצמית, סחר בסמים, ייבוא והפצה של סם, עבירות אלימות, תקיפה סתם, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, סחיטה באיומים, הגנת רצח, וכן עבירות רכוש כגון גניבה, התפרצות, שוד ועבירות נשק. משרדנו מתמקצע במיוחד בעבירות פשיעה חמורה וצווארון לבן.