מדוע לבחור בכהן ולדמן ושות' ?


הידע והניסיון שלנו מביאים תוצאות !

כהן ולדמן ושות' הוא משרד עורכי דין בתל אביב המציע שירותי משפט מלאים הבנויים על אתיקה גבוהה ועקרונות יציבים, על בסיס רחב זה אנו מתאימים אסטרטגיות שמטרתן השגת תוצאות, כאשר משרדנו נשכר למשימה תוכלו לצפות לאלו :

  • עורכי דין מקומיים – עורכי הדין שלנו צברו ניסיון וותק בהופעות באזור תל אביב והמרכז, עם זאת אנו מוכרים גם בבתי משפט רחוקים כקרובים כאחד, כתוצאה ישירה מפעילות ענפה בכל בתי המשפט בארץ אנו זוכים להערכתם של עורכי דין אחרים, שופטים, בתי המשפט, פקידים, קציני בתי המשפט וגורמי האכיפה הרבים.
  • ראייה לתווך רחוק – החברה שלנו ממוקדת על בניית יחסים ארוכי תווך עם לקוחותינו, למעשה, רבים מלקוחותינו אשר שכרו את שירותינו לבעיה מסוימת, שבו אלינו בבקשה לסייע בפתרון בעיות זהות ואף כאלה אשר אינן קשורות לבעיה המקורית אליה נשכרנו.
  • פתרונות מלאים – סוגיות משפטיות הן לרוב מורכבות מרבדים רבים ועל כן דורשות גישה רחבת היקף, לדוגמא מקרים בהם מעורבות סוגיות משפטיות מכמה נושאים יחדיו, חברי המשרד שלנו עובדים כמקשה אחת על מנת לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר המתאים בדיוק לכם.
  • נגישות – אנו במשרד כהן ולדמן רוצים שתרגישו חופשיים להרים אלינו טלפון או לשלוח מייל בכל עניין, הנגישות שלנו עוזרת לנו לייצג אתכם בדרך טובה ויעילה. כמו כן דבר זה מעניק לכם שקט נפשי לדעת מה מצבו של התיק שלכם ולקבל תשובות מהירות לכל שאלותיכם.
  • עלות מחושבת – עורכי הדין שלנו פועלים לצמצום העלויות שלכם, אנו לא מעגלים פינות אבל שואפים לחסוך בהוצאות לא חיוניות ואפילו בשכרנו מתי שהדבר מתאפשר, עקב כך כאשר אנו ממליצים על דרך פעולה כל שהיא, הנכם יכולים להיות שקטים ורגועים כי הדבר הינו לטובתכם.
הצוות שלנו

הצוות המשפטי שלנו מורכב מעורכי דין מסורים ומנוסים אשר זכו וזוכים להערכה רבה מקולגות ובתי המשפט.

  • יוסף ולדמן – יוסף הוא עורך דין ומגשר, בעל ניסיון אישי בניהול תיקים מורכבים וגדולים כיאה לפעילותו במשרדים המובילים בתחום הפלילי של עורך דין דוד יפתח ועורך דין משה שרמן אצלם התמחה ועבד בטרם ייסד את המשרד ויצא אל דרכו החדשה יחד עם עורך הדין אבי כהן. כמנהל המשרד, הוא מכיר את כל התיקים ונפגש עם הלקוחות כדי להכירם באופן אישי ולדעת שהוא מלווה אותם בדרכם הארוכה.
  • אבי כהן – אבי הוא תובע לשעבר בפרקליטות מחוז מרכז ונחשב ליריב משפטי חריף ביותר, להיטותו לפעול בתיק אשר לפניו מביאה תוצאות ממשיות בשטח למעלה מ - 20 שנה, אין אבן שלא תהפך בניסיונו לסייע ללקוח והכל במסגרת החוק תוך שמירה איתנה על גבולות האתיקה המקובלים. גישתו היא כי יש להימנע ככל הניתן מליטיגציה אשר עלולה להביא לתוצאה לא רצויה, עם זאת, אין הוא נרתע מקרב כאשר המטרה כמובן היא ניצחון במלחמה.

 

למדו עוד כיצד אנו יכולים לסייע לכם בסוגיה המשפטית שלכם.

לפתרונות מלאים לסוגיות המשפטיות שלכם, צלצלו לכהן - ולדמן ושות' בטלפון רב קווי 072-3304251 או לחצו כאן ליצירת קשר באתר